Akademia Przedsiębiorcy - kurs PRE MBA

Szanowni Państwo,
otrzymujemy od Państwa liczne sygnały o potrzebach związanych z rozwojem osobistym oraz edukacją w zakresie zarządzania własnym przedsiębiorstwem. Szukają Państwo takiego wstępu,  projektu przed właściwym MBA.
Wspólnie z Francuskim Instytutem Zarządzania (www.mba.edu.pl) stworzyliśmy na 2023 rok Akademię Przedsiębiorcy Kurs PRE MBA będącą cyklem 4 spotkań (jedno na kwartał) które będą odpowiedzią na te potrzeby. Jesteśmy praktykami, wszyscy prowadzimy biznesy. Wiemy czego potrzebujecie się Państwo dowiedzieć, jakiego wsparcia  potrzebuje przedsiębiorca, a przede wszystkim  znamy odpowiedzi na pytania, których jeszcze nie zadaliście. 
Nasza współpraca z MBA zaczęła się w 2016 roku kiedy to pierwszym słuchaczem studiów MBA został Eryk Skłodowski - wiceprezes zarządu Kancelarii Skłodowscy. W kolejnych latach  członkowie zarządu Grupy Skłodowscy brali udział w studiach MBA z Francuskim Instytutem Zarządzania. Również nasi klienci są absolwentami tego Instytutu.
Kancelaria Podatkowa Skłodowscy bardzo szeroko dzieli się wiedzą. Na swojej stronie internetowej, w newsletterze czy w mediach społecznościowych organizujemy cykliczne wydarzenia, w których na bieżąco komentujemy zmiany prawno-podatkowe dotyczące przedsiębiorców. Liczby mówią same za siebie, mamy przeszło 40 tys. obserwatorów na YouTube i 25 tys. na Facebooku. W obecnych czasach, kiedy ilość darmowej wiedzy i informacji jest tak ogromna, to dzielenie się w sposób przemyślany i zorganizowany jest tym bardziej cenne.
Akademia Przedsiębiorcy Kurs PRE MBA Kancelarii Skłodowscy i MBA to projekt dla właścicieli firm i kadry zarządzającej średnich i dużych firm. Nie zabraknie więc networkingu i spotkań przy kawie. Porozmawiamy na przerwach w trakcie szkolenia, a wieczorem zapraszamy wszystkich uczestników na kolację w trakcie której nowe znajomości będą mogły się dalej rozwijać.
 
Aby Państwa jeszcze bardziej zachęcić do wzięcia udziału w tym projekcie rozwoju osobistego - klientom Kancelarii Podatkowej Skłodowscy postanowiliśmy sfinansować cały program w 40% . Zapraszamy Państwa do udziału w całym projekcie, ale możecie Państwo zapisać się także na wybrany dzień.
W ramach programu zaplanowaliśmy po jednym spotkaniu na kwartał wypełnione po brzegi wiedzą.
 
Koszt udziału w całym dniu Akademii Przedsiębiorcy PRE MBA to 1570 zł netto.
Dla Klientów Kancelarii to odpowiednio 942 zł netto.
 
Jeśli tematyka wcześniejszych spotkań również Państwa interesuje prosimy o taką informację- panele są nagrywane i istnieje możliwość uzyskania do nich dostępu.
Plan dnia Akademii

Każdego dnia Akademii przewidziane są 4 panele prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Są to tematy wyselekcjonowane na podstawie wieloletniego doświadczenia i współpracy z przedsiębiorcami. 
Panele trwać będą w godzinach 9-17:30.
Na zakończenie dnia kursu zapraszamy Państwa do udziału w kolacji, która będzie stanowiła doskonałą okazję do rozwijania znajomości i tworzenia nowej sieci znajomości.

 
Program Akademii Przedsiębiorcy Kurs PRE MBA
(uwaga, terminy kolejnych Akademii oraz ich szczegółowy program mogą ulec zmianie ze względu na odległy termin i zdarzenia losowe)

Akademia 15.11.2023

 • Wskaźniki mikro i makroekonomiczne - jak je czytać a jak stosować. - Piotr Kościańczuk, Eryk Skłodowski
 • Zarządzanie cenami: tworzenie strategii cenowej, optymalny poziom cen. (2x 1,5h) - Maciej Kraus
 • Optymalizacja procesów w administracji (zważywszy na skok cywilizacyjny) w perspektywie zastosowania KseF.

Minione spotkania:

 
Akademia 30.03.2023
 • Powitanie Gości - Dariusz Skłodowski
 • Budowanie firmy, w której ludzie się angażują. O motywowaniu i przywództwie. - Dariusz Duma
 • Odpowiedzialność członków zarządu i zarządzanie ryzykiem. - Dariusz Skłodowski, Justyna Kuś
 • Autorefleksja i zarządzanie swoim życiem i karierą. - Dariusz Użycki
 • Interpretacja bilansu i rachunku wyników - Eryk Skłodowski, Piotr Kościańczuk
 • Kolacja (godzina 19)
Relacja z pierwszego spotkania do przeczytania TUTAJ 
 
Akademia 15.06.2023
 • Sukcesja działalności gospodarczej. - Justyna Kuś i Dariusz Skłodowski
 • PR i influencer marketing w teorii i praktyce - Joanna Adamiak
 • Optymalizacja podatkowa w świetle ordynacji podatkowej - Piotr Kościańczuk, Dariusz Skłodowski
 • Strategiczna mądrość lidera. Dyscyplina strategii a elastyczność - w myśleniu i działaniu. Zmysł biznesowy, szukanie okazji, wyobraźnia rynkowa, śledzenie trendów. Jak "policzyć biznes" i policzyć zasoby. - Piotr Dubno
Relacja z drugiego spotkania do przeczytania TUTAJ
 
Akademia 20.09.2023
9:30-17:30
 • Powitanie Gości
 • W imię czego tak się trudzę. Skuteczność i zadowolenie lidera. - Dariusz Duma
 • Strategia rozwoju, inwestycje i finansowanie projektów - Eryk Skłodowski
 • Komunikacja- występy przed kamerą i nie tylko. - Dorota Osman
 • Kontrola kosztów - jak poprawić nadzór bez dodawania pracy. - Piotr Kościańczuk
 • Kolacja (bezpośrednio po wykładach, w cenie)
Akademia Przedsiębiorcy Kurs PRE MBA to projekt wyjątkowy i szyty na miarę potrzeb uczestników. Nie wymagamy wyższego wykształcenia ani znajomości języka angielskiego. Jednak ze względu na charakter projektu liczba miejsc jest bardzo ograniczona i przed przyjęciem do Akademii Przedsiębiorcy skontaktujemy się z każdym zainteresowanym osobiście.
Aby wziąć udział w tym projekcie prosimy o wypełnienie formularza poniżej wybierając temat "Akademia Przedsiębiorcy". Dla prawidłowego przebiegu rekrutacji do kursu prosimy w treści zawrzeć informacje o zajmowanym stanowisku oraz firmie, którą Państwo reprezentują.

Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Skłodowscy sp. z o.o. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.