Historia Kancelarii Podatkowej Skłodowscy rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to powstała firma Buchalter Skłodowscy jako kilkuosobowa rodzinna spółka cywilna. W pierwszych latach działalności firma budowała swoją pozycję na lokalnym rynku usług doradztwa podatkowego i księgowości, a przede wszystkim starała się zyskać zaufanie klientów. W kolejnym etapie rozwoju, nacisk został położony na zwiększenie zatrudnienia i rozwój kadry, a następnie na inwestycję w nowoczesne systemy informatyczne wspierające prowadzenie działalności.

Przez kolejne lata dynamicznie rozwijał się zakres prowadzonych przez Kancelarię usług. Wraz ze wzrostem wykwalifikowanej kadry oraz dzięki nabytemu doświadczeniu rozpoczęliśmy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych poszerzając ją o doradztwo prawne, gospodarcze, usługi kadrowo-płacowe oraz doradztwo finansowe i wdrożenia systemów IT. Ten rozwój spowodował konieczność zmiany pierwotnej formy organizacyjnej przedsiębiorstwa a w kolejnych etapach powstawały spółki dedykowane poszczególnym gałęziom działalności.

Obecnie Kancelaria Podatkowa Skłodowscy to marka zrzeszająca spółki, których wspólnym celem jest świadczenie kompleksowej oferty usług dla przedsiębiorców, zgodnie z hasłem:
… już nigdy nie będziesz sam w biznesie.
 
Historia Kancelarii
Film powstał w 2013 roku z okazji 20-lecia działalności Kancelarii, w nagraniu wystąpili właściciele firmy: Tadeusz Skłodowski, Dariusz Skłodowski i Eryk Skłodowski.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.