Banner Warszawa 

 

Biuro rachunkowe Skłodowscy świadczy usługi księgowe dla swoich klientów już od przeszło 30 lat. Nasz oddział w Warszawie znajduje się w samym centrum miasta, umożliwiając Klientom spotkania z naszymi ekspertami. Z naszej oferty korzysta wielu zadowolonych przedsiębiorców z całego kraju. Nasza firma zapewnia pełen zakres usług księgowych, w tym:

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych księgowych oraz ekspertów podatkowych z długoletnim doświadczeniem w branży. Nasze biuro rachunkowe w Warszawie oferuje usługi w przystępnych cenach, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszej oferty. Wszystkie usługi są dostosowane do potrzeb Klienta, aby jak najlepiej zaspokajać Państwa indywidualne potrzeby. Nasz zespół jest zawsze dobrze przygotowany i gotowy do pomocy w każdej sytuacji. Biuro rachunkowe Skłodowscy w Warszawie zapewnia kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania działalności gospodarczej. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy i doradztwa każdemu przedsiębiorcy – bez względu na to, czy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, czy duże przedsiębiorstwo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i skontaktowania się z nami w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Jeśli szukacie Państwo czegoś innego – zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Oprócz obsługi księgowej, oferujemy także: pomoc przy zakładaniu firmy, usługi kadrowo-płacowe, szkolenia, Virtual Office, doradztwo prawne, doradztwo podatkowe.
 
Biuro Warszawa widok z zewnątrz      Biuro Warszawa widok klatka
ul. Poznańska 16/4
00-680 Warszawa
Pon - Pt 8:00 - 16:00
(22) 242 61 80
biuro@sklodowscy.pl

Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Skłodowscy sp. z o.o. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.