24 listopada Grupa Skłodowscy obchodziła wyjątkowy Jubileusz - 30 lat obecności na rynku. To był dzień pełen dumy i radości, w którym uczestniczyli pracownicy razem z partnerami, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Na uroczystość przybyli pracownicy ze wszystkich siedmiu oddziałów Grupy Skłodowscy, tworząc razem jedną, silną rodzinę. Atmosfera była niesamowita, pełna radości i wzruszeń. Nastroje dopisały, a uśmiechy gości były widoczne na każdym kroku.

Nie mogło zabraknąć przemówienia Prezesa, który podziękował wszystkim pracownikom za ich zaangażowanie, poświęcenie i trud włożony w rozwój firmy przez te lata. Podkreślił, że fundamentem firmy jest rodzina - historia Grupy Skłodowscy rozpoczęła się od spółki w której uczestniczyło trzech członków rodziny a teraz tworzą ją wszyscy pracownicy, ale też ich bliscy, którzy wspierają ich na co dzień. To był moment pełen sentymentu i dumy z osiągnięć Grupy Skłodowscy.

Na stole nie zabrakło wspaniałego tortu, a na scenie występów artystycznych zespołu Szafa Gra.

Ale to nie wszystko! Pracownicy przygotowali także niespodzianki dla wszystkich obecnych. Były to gesty wdzięczności i podziękowania za lata wspólnej pracy i zaangażowania.

Ten wyjątkowy dzień pokazał, że w Grupie Skłodowscy siła tkwi w zespole, w ludziach, którzy tworzą tę rodzinę biznesową. 30 lat to niesamowity okres, w którym dokonano ogromnego rozwoju i osiągnięto wiele sukcesów. Jednak to także czas, aby spojrzeć w przyszłość z optymizmem i pewnością, że kolejne lata będą równie udane, a historia firmy będzie kontynuowana w duchu zaangażowania i pasji.
Jubileusz 30-lecia Grupy Skłodowscy to nie tylko święto kancelarii, to święto ludzi, którzy tworzą jej historię. To moment, który na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich, jako dowód na to, że wspólnie można osiągnąć wielkie rzeczy.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.