Szanowni Fotografowie
Jesteśmy Kancelarią Skłodowscy, renomowaną Kancelarią rachunkową i wkraczamy w rok 2024 z wielką ambicją, aby stworzyć wyjątkowy kalendarz na naszych biurkach. W związku z tym, poszukujemy fotografii statku Kapitan Borchardt, które będą zdobić nasz kalendarz na nadchodzący rok.

Jeśli jesteś profesjonalnym lub amatorskim fotografem, który ma w swoich zasobach wspaniałe zdjęcie statku STS Kapitan Borchardt, to jesteśmy zainteresowani zakupem takich zdjęć od Ciebie. Chcemy, aby Twoja praca była nie tylko doceniona, ale również nagrodzona!

**Wymagania techniczne:**
- Rozmiar zdjęcia: minimum 25 MB.
- Zdjęcie powinno być o wysokiej jakości i w miarę możliwości w formacie poziomym (landscape).

**Co oferujemy:**
- Wynagrodzenie za zakup Twoich zdjęć.
- Możliwość umieszczenia informacji o Tobie jako autora w kalendarzu.

**Jak przekazać nam swoje zdjęcie:**
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń i zdjęć w miniaturze na adres email: marketing@sklodowscy.pl. W treści wiadomości podaj krótki opis zdjęcia, Twoje dane kontaktowe oraz swoje oczekiwania co do wynagrodzenia.

Nasza Kancelaria ceni kreatywność i docenia pracę artystów, dlatego też jesteśmy gotowi zapłacić za najlepsze zdjęcia. Twoje fotografie statku Kapitan Borchardt pomogą nam stworzyć wyjątkowy kalendarz na rok 2024, który będzie cieszył naszych klientów przez cały rok.

Jeśli masz w swoim archiwum zdjęcie spełniające nasze wymagania, nie zwlekaj ? podziel się nim z nami!
Dziękujemy za udział w naszym projekcie i czekamy na Twoje zgłoszenie.
Z wyrazami szacunku,
Kancelaria Skłodowscy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.