Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Kancelaria Skłodowscy dołączyła do grona prestiżowych członków Krajowej Izby Biur Rachunkowych! 
 
Krajowa Izba Biur Rachunkowych to organizacja samorządu gospodarczego, której celem jest reprezentowanie interesów firm, takich jak nasza, działających w obszarze usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych oraz świadczenia usług kadrowo-płacowych. Jest to znak jakości i profesjonalizmu w dziedzinie rachunkowości i finansów.
Dołączenie do Krajowej Izby Biur Rachunkowych to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszej zaawansowanej wiedzy oraz jakości usług, które świadczymy naszym klientom. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak wybitnym gronem profesjonalistów.

Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą misję świadczenia usług rachunkowych najwyższej jakości i pomagać naszym klientom osiągnąć sukces.
Dziękujemy również naszym klientom za zaufanie, które nam okazujecie każdego dnia. Nasza wspólna podróż w kierunku finansowego sukcesu trwa dalej, a my jesteśmy gotowi, aby służyć Wam najlepszymi usługami.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.