Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia pełne ciepła i radości dla naszych klientów, przyjaciół i pracowników. Niech te Święta niosą ze sobą sukcesy, spełnienie i zdrowie.

Aby uczcić nasze 30 lat działalności, przygotowaliśmy dla Was, jak co roku zresztą, wyjątkową "Kolędę Księgowego", która opowiada o naszej historii. 
Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie przez te wszystkie lata! 

Z dumą świętujemy 30 lat historii Kancelarii Podatkowej Skłodowscy!

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, gdy powstała firma Buchalter Skłodowscy. To była niewielka rodzinnie prowadzona spółka cywilna, której pomysłodawcą był Tadeusz Skłodowski. Współzałożycielami byli również Dariusz Skłodowski i Sylwia Skłodowska, a Alina Skłodowska wniosła w to wszystko jeszcze serce i motywację do pracy.

Początki były skromne, ale pełne zaangażowania. Nasza Kancelaria budowała swoją reputację na lokalnym rynku usług doradztwa podatkowego i księgowości, stawiając przede wszystkim na zdobywanie zaufania klientów.
W miarę rozwoju, zwiększaliśmy zatrudnienie i inwestowaliśmy w rozwijanie kompetencji naszej kadry oraz w nowoczesne rozwiązania informatyczne, które wspomagają naszą pracę do dziś. W 1998 roku Eryk Skłodowski dołączył do grona wspólników, a w 2006 roku Piotr Kościańczuk został udziałowcem w Skłodowscy sp. z o.o. - spółce doradztwa podatkowego.

W 2015 roku Partnerem w spółce prawniczej Honestus, należącej do grupy Skłodowscy, została mecenas Justyna Kuś. To był punkt zwrotny, który pozwolił nam jeszcze bardziej rozszerzyć zakres usług. Z biegiem czasu staliśmy się kompleksowym partnerem biznesowym, oferując doradztwo prawno-podatkowe, usługi księgowe, usługi kadrowo-płacowe, doradztwo finansowe i gospodarcze, oraz wdrożenia systemów IT ERP.

Dziś Kancelaria Podatkowa Skłodowscy to marka, której celem jest: świadczenie kompleksowych usług dla przedsiębiorców. Nasze motto brzmi: "...już nigdy nie będziesz sam w biznesie" 
 


Słowa: Marcin Męczkowski
muzyka: Marek KubiK 
oprawa wizualna: Expanse Pro

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.