Banner Wołomin 

 

Biuro rachunkowe Skłodowscy zlokalizowane w Wołominie to profesjonalne i kompleksowo wyposażone miejsce, oferujące usługi z zakresu księgowości i doradztwa podatkowego.

Jesteśmy wysoce wykwalifikowanym zespołem i gwarantujemy Państwu w pełni profesjonalne usługi. Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi, aby pomóc im w osiągnięciu sukcesu w prowadzonej działalności.

Oferujemy szeroki zakres usług takich jak:

  • świadczenie usług księgowych,
  • doradztwo podatkowe,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • kontrola zgodności z prawem podatkowym,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • audyt finansowy,
  • pomoc w optymalizacji podatkowej oraz w wielu innych dziedzinach.
Nasze biuro posiada wszelkie potrzebne certyfikaty i licencje, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług. Każdy nasz pracownik jest wysoce wykwalifikowany i doświadczony w swojej dziedzinie. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i kompetentną obsługę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować mu jak najlepszą współpracę. Wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby i specyficzne wymagania, dlatego nasz zespół zrobi wszystko, aby je spełnić. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i gwarantujemy, że będzie to dla Państwa korzystna i przyjemna współpraca! Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty! W razie jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.
 
Oddział Wołomin - zewnętrzna część
Platinum Plaza, ul. Przejazd 3/5
05-200 Wołomin
Pon-Pt 8:00-17:00
(22) 242 61 50
biuro@sklodowscy.pl

Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Skłodowscy sp. z o.o. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.