Banner Lubań
 
Nasze usługi obejmują:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych;
  • wystawianie faktur;
  • wspieranie w rozliczeniach z ZUS;
  • doradztwo podatkowe;
  • pomoc przy tworzeniu budżetu i planowaniu finansów;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i innych dokumentów.
 
W cenie naszych usług oferujemy obsługę najwyższej jakości oraz dostęp do Portalu Klienta, który znacznie usprawni naszą współpracę. Zespół Skłodowscy jest do Państwa dyspozycji, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z księgowością. Naszym celem jest dostarczenie Państwu najlepszych usług i najwyższych standardów obsługi. Jesteśmy w pełni wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem, który skupia się na doskonaleniu naszych usług. Oferujemy wsparcie w zakresie zarządzania finansami i księgowością, a także doradztwo podatkowe. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc naszym klientom ze sprawami rachunkowymi, by mogli skupić się na rozwoju swojej działalności. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


ul. Grunwaldzka 11A
59-800 Lubań
Pon-Pt 8:00-16:00
(75) 646 24 93
biuro@sklodowscy.pl

Więcej informacji

Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Skłodowscy sp. z o.o. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.