Banner Krzyżanowice
 
Nasze biuro rachunkowe w Krzyżanowicach oferuje profesjonalne usługi księgowe i doradztwo finansowe dla dużych oraz małych firm. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową, finansową i podatkową. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z zakresu rachunkowości, finansów i prawa. Dysponujemy najnowocześniejszymi narzędziami i systemami informatycznymi, które pozwalają nam oferować szybkie i skuteczne rozwiązania dla naszych klientów. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Wiemy, jak ważne jest poczucie, że nasze interesy są w dobrych rękach. Dlatego zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i doradztwo na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • rozliczanie podatków,
  • doradztwo w zakresie finansów i inwestycji oraz inne usługi księgowe.
 
Oferujemy również doradztwo podatkowe, usługi doradcze w zakresie optymalizacji podatkowej i kompleksowe wsparcie w planowaniu podatkowym. Możemy także pomóc w tworzeniu i wdrażaniu skutecznych strategii biznesowych i finansowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze rozwiązania. Jeśli szukasz profesjonalnych usług księgowych i doradztwa finansowego, skontaktuj się z nami już teraz! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twoich finansowych celów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Skłodowscy Silesia sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 23
47-450 Krzyżanowice
Pon-Śr 7:00-15:00
Czw 7:00-16:00
Pt nieczynne
780 192 100
biuro@sklodowscy.pl

Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Skłodowscy sp. z o.o. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.