Banner Białystok

 

Biuro rachunkowe Skłodowscy świadczy profesjonalne usługi księgowe i doradcze na terenie Białegostoku. Oferujemy profesjonalną obsługę księgową wraz z optymalizacją podatkową i doradztwem finansowym. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie księgowości i podatków. Zespół naszych specjalistów ds. Podatków i Finansów posiada nie tylko wiedzę, ale także praktyczne doświadczenie w wykonywaniu usług księgowych. Nasza oferta obejmuje:

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczanie podatków,
  • przygotowywanie raportów finansowych,
  • doradztwo finansowe i podatkowe,
  • optymalizację podatkową,
  • pomoc w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym Klientom wysokiej jakości usług i kompleksowej obsługi podatkowej. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb i zawsze staramy się zapewnić Państwu najlepsze możliwe rozwiązania. Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom wygodnego i bezpiecznego środowiska usług księgowych – dlatego w ramach współpracy dostaną Państwo dostęp do naszego nowoczesnego portalu Klienta. Biuro Rachunkowe Skłodowscy w Białymstoku zaprasza do współpracy. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę, aby zapewnić swoim Klientom najlepsze możliwe rozwiązania.

Jeśli obsługa rachunkowa to nie to, czego Państwo szukacie, zachęcamy do zapoznania się z  całością naszej szerokiej oferty. A w razie pytań – polecamy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić jeśli chcesz założyć firmę.

ul. Lipowa 45
15-424 Białystok
Pon-Pt 8:00-16:00
(85) 733 09 70
biuro@sklodowscy.pl

Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Skłodowscy sp. z o.o. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.