Określ brakujące elemety

Kompleksowa obsługa księgowa

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej firm działających w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Świadczymy usługi dla wszystkich rodzajów spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Doradztwo prawne

Specjalizujemy się w świadczeniu stałej, kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych i osób fizycznych we wszystkich dziedzinach prawa.

Usługi kadrowo-płacowe

Oferujemy usługi kadrowo-płacowe zarówno w zakresie doradztwa, prowadzenia dokumentacji, sporządzania list płac, zarządzania urlopami, sporządzania wniosków i deklaracji, ale nie tylko.

CIT estoński

Z Estońskiego CIT-u mogą teraz skorzystać spółki akcyjne, spółki z o. o. jak również proste spółki akcyjne, spółki komandytowe i komandytowo-akcyjne.

Chcę założyć firmę

Nie wiesz od czego zacząć proces zakładania firmy? Zostaw to nam!

Virtual Office

Umożliwiamy wynajęcie siedziby w 4 lokalizacjach oraz umożliwiamy elektroniczny obieg dokumentów.

Ekologiczna księgowość

Oferta dedykowana do przedsiębiorców na JDG, którzy mają do 10 faktur miesięcznie.

Doradztwo podatkowe

Łączymy znajomość regulacji prawnych ze znajomością zasad rachunkowości oraz inżynierii finansowej. Dlatego jesteśmy w stanie rozwiązać zagadnienia kompleksowo, z uwzględnieniem optymalizacji podatkowej i ich wpływu na sprawozdanie finansowe.

Usługa Consierge

Usługa Consierge przygotowana jest z myślą o Klientach, którzy szczególnie cenią sobie swój czas i wygodę.

Pełna księgowość dla firm

Twój biznes się rozrasta, zatrudniasz nowych ludzi, zwiększasz obroty i zastanawiasz się, czy to już pora przejść na pełną księgowość? Sprawdź naszą ofertę.

Określ specjalistę

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Skłodowscy sp. z o.o. z siedzibą w Markach, przy ul. Kościuszki 43 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Kompleksowa obsługa księgowa

Wiemy, że usługi księgowe powinny być szyte na miarę potrzeb Klienta. Dlatego zakres realizowanych zadań dostosujemy do Państwa firmy.

Doradztwo prawne

Udzielając porad prawnych, rozwiązujemy Państwa zawiłe problemy. Pomagamy w trudnych sytuacjach, w których życie zmusza do podjęcia działań.

Usługi kadrowo-płacowe

Wieloletnie doświadczenie i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, kodeksu cywilnego, tematyki ubezpieczeń społecznych sprawiają, iż możemy dostosować naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego przedsiębiorcy. W połączeniu z najnowocześniejszymi systemami IT gwarantującymi szyfrowany dostęp do dokumentów, umożliwiamy pełen podgląd do wszystkich informacji kadrowo-płacowych (dostęp możliwy tylko dla osób uprawnionych).

CIT estoński

Estoński CIT 2.0 może być bardzo korzystną formą opodatkowania. Główną zaletą jest niepłacenie podatku do momentu wypłaty zysków. Jeśli zastanawiają się Państwo nad przejściem na tę formę opodatkowania zapraszamy do kontaktu.

Chcę założyć firmę

Nasi Specjaliści pomogą w wyborze właściwej formy działalności gospodarczej z uwzględnieniem uwarunkowań prawno-podatkowych każdej z dostępnych form. Oferujemy profesjonalną pomoc podczas całego procesu rejestracji spółki, oszczędzając Państwa czas i spokój, gwarantując poprawność wykonanych czynności rejestracyjnych.

Virtual Office

Oferowane przez nas wirtualne biuro w jednej z dostępnych lokalizacji w Warszawie, Markach, Wołominie lub Białymstoku stanie się wizytówką Państwa firmy. Sprawdzi się, gdy charakter Państwa pracy nie wymaga codziennej obecności za biurkiem.
Porównanie dostępnych pakietów wirtualnego biura znajdą Państwo w zakładce Oferta-Virtual office

Ekologiczna księgowość

Aby móc skorzystać z Ekologicznej księgowości musisz spełnić poniższe warunki:
  • Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą
  • Transakcje dokonujesz wyłącznie w Polsce, nie posiadasz europejskiego numeru NIP
  • Terminowo płacisz podatki, ZUS i faktury
  • Dostarczysz dokumenty do 5 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni
  • Nie jesteś zobowiązany do prowadzenia ewidencji obrotu magazynowego
  • Masz do 10 faktur miesięcznie
  • Nie zatrudniasz pracowników
  • Lubisz mieć porządek, wszystkie dokumenty w jednym miejscu
  • Jesteś zdecydowany na wspólne dbanie o środowisko i akceptujesz elektroniczny obieg dokumentów za pomocą Portalu klienta

Doradztwo podatkowe

Mogą Państwo liczyć na wsparcie naszych doradców przy przekształceniach spółek, fuzjach i podziałach oraz tematach szeroko rozumianego dokapitalizowania i inwestycji w spółki zależne. Zajmujemy się również obsługą prawno-podatkową transakcji na rynku nieruchomości, tematami z zakresu usług informatycznych i praw majątkowych.

Usługa Consierge

Concierge to dedykowany asystent, który zapewnia szeroko rozumiane wsparcie dla przedsiębiorców. Dzięki temu otrzymasz pomoc m.in. w obszarach obsługi księgowej, kadr i płac oraz podatków. Asystent przejmie na siebie część obowiązków, a Ty skupisz się na rozwijaniu własnego biznesu.

Pełna księgowość dla firm

Nasza Kancelaria w kompleksowy sposób może pomóc zarówno przejść na pełną księgowość jak i prowadzić ją w sposób zoptymalizowany pod kątem konkretnej firmy. Nasi Eksperci z przyjemnością omówią z Państwem wszystkie wątpliwości. Wysłanie zapytania nie jest równoznaczne z koniecznością podjęcia współpracy, ale może stanowić pierwszy krok w stronę lepszego biznesu.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.