Jakie korzyści daje Ci TaxOrder?

Nasza Kancelaria wciąż stara się doskonalić  swoje usługi, usprawniając między innymi infrastrukturę informatyczną. Z tego powodu wdrożyliśmy TaxOrder.


mac

Nasza Kancelaria wciąż stara się doskonalić  swoje usługi, usprawniając między innymi infrastrukturę informatyczną. Z tego powodu wdrożyliśmy TaxOrder.

TaxOrder to nowoczesne narzędzie dostępne poprzez przeglądarkę internetową, które zapewnia szybką i wygodną komunikację między nami.

Na stronie sklodowscy.pl znajduje się zakładka Twoja wirtualna administracja, poprzez którą dostępne jest logowanie do Portalu Klienta na platformie TaxOrder.

Dążymy do tego, żeby wszelka komunikacja i przekazywanie dokumentów odbywało się poprzez platformę TaxOrder!!!

Od 24 maja br. wchodzi w życie rozporządzenie unijne dotyczące ochrony danych osobowych (RODO), nakłada ono na Ciebie drogi Kliencie obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa przechowywania i przekazywania danych osobowych.  


Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom i dostosowując się do nowych obowiązków wdrożyliśmy platformę TaxOrder, która gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa i realizuje założenia RODO.

Narzędzie to nie tylko pozwala na wygodny i sprawny obieg dokumentów, ale również zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych.

TaxOrder można wykorzystać nie tylko na potrzeby komunikacji z naszą Kancelarią, ale również do rozwoju własnego biznesu. 

Jest to miejsce, w którym drogi Kliencie:

 Jakie korzyści daje Ci korzystanie z TaxOrder?

Have a question? We remain at your disposal.

Benefit from the knowledge of our experts

Wysyłając do nas zapytanie przez formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu odpowiedzi na Twoje pytania, zachęcamy do pozostania z nami w kontakcie – możesz dodatkowo zapisać się do naszego newslettera oraz wyrazić zgodę na przesyłanie informacji o naszych produktach, promocjach i ofertach.


Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Skłodowscy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.

Marki - head office
ul. Kościuszki 43, 05-270 Marki

T. (+48 22) 242 60 00
F. (+48 22) 242 60 01
biuro@sklodowscy.pl

Open:
Monday - Friday
8 a.m.- 6 p.m.

Warszawa - office
ul. Poznańska 16/4, 00-680 Warszawa

T. (+48 22) 242 61 80

Open:
Monday - Friday
9 a.m. -5 p.m.

Wołomin - office
ul. Przejazd 3/5, 05-200 Wołomin

T. (+48 22) 242 61 50

Open:
Monday - Friday
8 a.m. - 5 p.m.

 

Białystok - office
ul. Branickiego 17A, 15-085 Białystok

T. (+48 85) 733 09 70

Open:
Monday - Friday
8 a.m. - 4 p.m.